Pre Vás už viac ako 100 rokov

Nájdete nás v tichom príjemnom prostredí v blízkosti jednej z dominánt Bratislavy a turisticky atraktívnej lokality, hradu Devín. Už pred viac ako 100 rokmi bola naša reštaurácia – vtedy ešte pod pôvodným názvom Hostinec U zlatej kotvy – známa v širokom okolí.

Naším cieľom je pokračovať v tradícii

a poskytovať našim hosťom chutné jedlo z kvalitných a starostlivo vybraných surovín pripravené podľa tradičných receptúr domácej kuchyne za prijateľné ceny. Naša reštaurácia sa skladá z dvoch častí, predná má kapacitu 30 miest a zadná časť – vhodná pre uzavretú spoločnosť – má kapacitu 50 miest.

Radi pre vás pripravíme rôznorodé spoločenské podujatia, rodinné oslavy, svadby, promócie, firemné stretnutia, školenia alebo semináre.

Súčasťou reštaurácie je aj malý útulný penzión s piatimi izbami, ktorý poskytuje ubytovanie pre 11 hostí.

Samozrejmosťou u nás je neobmedzený prístup wi-fi a detský kútik. Domáci miláčikovia sú
u nás vítaní.

V letnom období je pre našich hostí pripravená vonkajšia terasa s kapacitou 100 miest.

Denné obedové menu pozostávajúce z polievky a hlavného jedla vám ponúkame za cenu 7,90 €

Ľudia milujú naše jedlo

Naši zákazníci odchádzajú z našej reštaurácie vždy v lepšej nálade, takže majú vždy pripravené nejaké pekné slová pre nás:

img7
Raz som tu bol spokojný,tak som navrhol návštevu opäť. Milo nás privítali,usadili aj so psami a dobre pohostili.
Martin
Google Maps
img9
Najlepsia restauracia siroko-daleko, chodime sem skoro 10 rokov a nikdy sme neboli sklamani, ci sezonna ponuka alebo vyber z menu, vzdy dostaneme kvalitne a velmi chutne jedlo za vybornu cenu. Dakujeme !
Vanda
Google Maps
img8
Tak za nás jednoznačne áno boli sme s priateľmi na výlete a voľba padla na túto reštauráciu. Obsluha milá a rýchla. Jedlo bolo výborné, dobre ochutené. Nedá sa nič vytknúť odporúčame a určite sme neboli posledný krát.
Miroslav
Google Maps